Strona głównaOgólnopolska Giełda Projektów 2019OGP 2019 - znamy listę zwycięskich projektów!

OGP 2019 - znamy listę zwycięskich projektów!

Znamy już listę projektów, które zostały zakwalifikowane do prezentacji przed ponad 200 animatorkami i animatorami kultury z całej Polski podczas IX Ogólnopolskiej Giełdy Projektów, która – przypominamy – w tym roku odbywa się w Kielcach w dn. 21–23 października 2019 pod hasłem "animacja + słowo".

Wyniki naboru do OGP 2019

Autorom wybranych projektów serdecznie gratulujemy!

We wrześniu czeka na Państwa szkolenie z wystąpień publicznych – informacje o nim zostaną przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Animatorki i animatorzy, którzy nie zgłosili swojego pomysłu lub nie zostali wybrani przez zespół oceniający, będą mogli wziąć udział w OGP jako uczestnicy. Zostaną zaproszeni do wysłuchania prezentacji, udziału w warsztatach i wizytach studyjnych w najciekawszych instytucjach kultury w województwie świętokrzyskim.

Rejestracja dla uczestników OGP ruszy wraz z końcem sierpnia. 

_______

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiej Giełdy Projektów odbędzie się w dn. 21–23 października 2019 r. w Kielcach dzięki współpracy Narodowego Centrum Kultury, Instytutu Dizajnu w Kielcach i Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.

Kontakt do koordynatora OGP ze strony WDK: Karolina Opałko, nr tel.: 41 36 55 133.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 194
Realizacja nbStudio