Strona głównaGrupy teatralneStudio Teatralne LS

Studio Teatralne LS

Studio Teatralne LS istnieje blisko ćwierć wieku – swoją działalność rozpoczęło w 1990 roku. 

Dotychczas przez tę grupę teatralną przewinęło się bardzo wiele młodych osób, głównie gimnazjalistów i licealistów. Każdy z wychowanków Studia Teatralnego LS wyniósł z zajęć wiele cennych doświadczeń życiowych i zawodowych – czasem było to nawiązanie nowych przyjaźni, czasem oswojenie się ze sceną i z publicznymi wystąpieniami, czasem nauka prawidłowej artykulacji, przydatna później w dorosłym życiu, a czasem rozbudzenie pasji artystycznej, którą z powodzeniem realizują teraz na deskach teatrów, planach filmów czy za kamerami. Duża grupa wychowanków Studia Teatralnego LS działa profesjonalnie i realizuje ciekawe projekty, na przykład reżyserzy Aneta Kwiecień i Konrad Łęcki czy aktorzy Rafał Zawierucha, Magdalena Waligórska, Piotr Zakrzewski, Magdalena Janik, Katarzyna Mazur, Izabela Kubicka, Cezary Nowak i wielu wielu innych.

Do Studia Teatralnego LS nabór trwa przez cały rok. Do grupy przyjmowane są dzieci ze szkół podstawowych (od IV klasy) oraz młodzież z gimnazjów, liceów i studenci.

Zainteresowanych dołączeniem do Studia Teatralnego LS prosimy o kontakt z opiekunem i mentorem grupy – Lechem Sulimierskim, nry tel.: 885 034 649, 888 238 827.

 

Etiuda filmowa "Wyprawa do fotografa" w wyk. członków Studia Teatralnego LS

"Autorki" i "Zagłoba swatem"  premiery Studia Teatralnego "LS"

 

 

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach ogłasza nabór uzupełniający do Studia Teatralnego LS prowadzonego przez p. Lecha Sulimierskiego.

Zainteresowanych dołączeniem do Studia Teatralnego LS zapraszamy do WDKu 9 i 16 stycznia 2016. Spotkania odbędą się w sali nr 6.

Dodatkowych informacji nt. działalności Studia Teatralnego LS udziela opiekun i mentor grupy – Lech Sulimierski, nry tel.: 885 034 649, 888 238 827.

Zapraszamy!

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 855
Realizacja nbStudio