Strona głównaAktualności

Zapraszamy do nadsyłania prac na konkurs PIĘKNO UKRYTE W SZKLE

2015/08/25

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w I edycji konkursu fotograficznego "Piękno ukryte w szkle" zorganizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach.

Konkurs adresowany jest do nieprofesjonalnych fotografików. Przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie uczestnicy mają za zadanie zrobienie fotografii z użyciem dowolnego przedmiotu szklanego. Uczestnicy zakwalifikowani do drugiego etapu otrzymają produkty firmy Glassworks – Wrześniak i będą mieli za zadanie wykonać ciekawe zdjęcia z otrzymanym przedmiotem (przedmiotami), a także otrzymają możliwość wyjazdu plenerowego do Huty Szkła Glassworks – Wrześniak i tam wykonania ciekawych zdjęć (termin wyjazdu zostanie uzgodniony ze wszystkimi uczestnikami drugiego etapu).
Gala finałowa połączona z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach 22 października 2015.

Fundatorami nagród dla zwycięzców są: Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o., Dźwig Serwis, Drukarnia Cyfrowa CAMPUS.

Zainteresowanym dodatkowych informacji o konkursie udziela Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.

 

Regulamin konkursu

Zał. nr 1

Zał. nr 2

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 62
Realizacja nbStudio