Strona głównaAktualności

Rusza nabór prac na KONKURS Z JAJEM 2020!

2020/02/26

Dyrekcja Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także ośrodków kultury i placówek wychowania pozaszkolnego z województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w "Konkursie z jajem" tradycyjnie już organizowanym w okolicach Świąt Wielkanocnych. 

Przedmiotem konkursu jest ozdobienie jaja styropianowego bądź wydmuszki (nie przyjmujemy pisanek z ugotowanych bądź surowych jaj) techniką tradycyjną lub dowolną. 

Prace konkursowe prosimy nadsyłać na adres WDK:

  • Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 marca.

Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy z tytułem "Mistrz zdobienia metodą tradycyjną" lub "Mistrz zdobienia metodą dowolną". 

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych nastąpi 26 marca 2020 r. o godz. 12.00 w holu dolnym WDK.

Regulamin "Konkursu z jajem"

Zgoda na podanie danych osobowych do publicznej wiadomości

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Działu Animacji i Edukacji Kulturowej WDK – nry tel.: 41 36 55 141 / 142. 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 162
Realizacja nbStudio