Strona głównaAktualności

Charytatywny koncert na rzecz zwierząt PEŁNA MICHA

2020/02/04

20 lutego o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa do Sali Widowiskowej WDK na koncert charytatywny na rzecz zwierząt "Pełna micha". Bilet wstępu na to wydarzenie stanowi karma dla kotów lub psów.

Koncert "Pełna micha" organizowany jest przez nas (wspólnie z kieleckim TOZ) w celu pogłębienia świadomości nt. sytuacji bezdomnych zwierząt. Mimo armii ludzi dobrej woli, którzy ratują i leczą naszych czworonożnych przyjaciół, mimo szeregu imprez charytatywnych, akcji społecznych, wciąż niestety los naszych braci mniejszych w naszym kraju jest trudny - mamy przepełnione schroniska, przepełnione domy tymczasowe u opiekunów zwierząt, problemem są pseudohodowle i - co piszemy z bólem serca - przemoc wobec zwierząt.

Te sprawy musimy nagłaśniać, o tym wszystkim musimy mówić, edukować nie tylko najmłodsze pokolenie, ale także bliskich, kolegów z pracy, sąsiadów. Nasza impreza w taki właśnie pokojowy sposób służy tej edukacji.

W czasie koncertu "Pełna micha" na scenie zobaczymy:

  • Studio Tańca i Stylu REWANŻ Tomasza Rowińskiego,
  • Zespół Inscenizacji Tanecznych "Uśmiech",
  • Zespół Taneczny "Afera",
  • Szkołę Tańca "Charleston",
  • Zespół Pieśni i Tańca "Kielce",
  • akordeonistę Radosława Suligę.

Bądźcie Państwo z nami 20 lutego!

Zaproście znajomych!

Do zobaczenia! 

Więcej informacji: Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK - nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 211
Realizacja nbStudio