Strona głównaAktualności

Podziękowanie z Narodowego Centrum Kultury

2019/12/23

W związku z nadchodzącym, sprzyjającym refleksji końcem roku, pragniemy podzielić się z Państwem miłą nowiną.
Jak zapewne pamiętają nasi Partnerzy oraz Goście, w dniach 21-23 października na terenie województwa świętokrzyskiego odbyła się Ogólnopolska Giełda Projektów pod hasłem "animacja + słowo". Organizatorem wydarzenia było jak co roku Narodowe Centrum Kultury, Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach został zaś zaproszony do współpracy jako współorganizator odpowiedzialny za wizyty studyjne przybliżające animatorom kultury z całego kraju najwartościowsze atrakcje kulturalne, edukacyjne i animacyjne naszego regionu.

Program Giełdy zawierał działania animacyjne, warsztatowe, integracyjne, promocyjne oraz ewaluacyjne, które dostarczyły Organizatorowi informacji zwrotnych na temat działania.

Miło nam podzielić się z Państwem nowiną, że województwo świętokrzyskie uznane zostało za wyjątkowego gospodarza wydarzenia - jako aktywne środowisko liderów i instytucji kultury, a także jako piękny i inspirujący region.

Doceniony został trud organizacyjny, profesjonalizm, elastyczność i kreatywność naszego zespołu, dzięki którym wydarzenie odebrane zostało przez animatorów kultury jako ważne, budujące i inspirujące.

Wierzymy, że najwartościowsze są właśnie te inicjatywy kulturalne, które łączą różne środowiska, sprzyjają współpracy, wymianie doświadczeń oraz - a może przede wszystkim - nawiązywaniu i utrwalaniu więzi międzyludzkich.

Serdecznie dziękujemy zatem za wysoką ocenę naszej pracy, a podziękowania te kierujemy również do naszych Partnerów w realizacji OGP. Życzymy Państwu i sobie kolejnych równie wartościowych inicjatyw realizowanych wspólnie na rzecz Kultury w 2020 roku.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 193
Realizacja nbStudio