Strona głównaAktualności

Zapraszamy do udziału w XXVII Świętokrzyskim Konkursie Kolęd i Pastorałek

2019/12/06

26 stycznia 2020 r. w Domu Kultury we Włoszczowie odbędzie się finał XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek, podczas którego wystąpią laureaci przeglądów rejonowych w Skarżysku-Kamiennej i Jędrzejowie, które odbędą się 18 i 19 stycznia.

Artystów zainteresowanych udziałem w konkursowych zmaganiach prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 10 stycznia na adresy podane w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin, s. 1

Regulamin, s. 2

Karta zgłoszenia

Organizowany co roku Świętokrzyski Konkurs Kolęd i Pastorałek skierowany jest do solistów, zespołów wokalnych, wokalno-instrumentalnych, ludowych i chórów. Uczestnikami konkursu mogą być dorośli i młodzież powyżej 16. roku życia.

Dodatkowych informacji nt. XXVII Świętokrzyskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek udzielają pracownicy Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio