Strona głównaAktualności

15 grudnia w WDK odbędzie się XII Salon Rękodzieła Artystycznego

2019/11/27

W niedzielę 15 grudnia w godz. 10.00–14.00 w Sali Lustrzanej WDK i w holu górnym odbędzie się XII Salon Rękodzieła Artystycznego.

Ta ciesząca się dużym zainteresowaniem impreza wystawiennicza organizowana cyklicznie w WDK za każdym razem gromadzi duże grono wystawców i zwiedzających zainteresowanych kupieniem czegoś wyjątkowego i unikatowego dla bliskich czy też do domu.

15 grudnia nasi wystawcy będą mieli dla Państwa wiele ciekawych propozycji – i warto tu przypomnieć, że są to wszystko rzeczy niepowtarzalne i wyjątkowe, robione ręcznie w zaciszach domostw. 

Kolejna, tym razem bożonarodzeniowa edycja salonu, to nie tylko znakomita okazja do kupienia oryginalnych i unikatowych wyrobów w korzystnych cenach – to także świetne miejsce do najróżniejszych pogawędek i miłego spędzania czasu. 

Drobiazgi kupione podczas Salonu Rękodzieła Artystycznego to znakomity pomysł na prezent, to także ważne wsparcie dla rodzimych twórców.

Wstęp darmowy.

Serdecznie zapraszamy!

Karta zgłoszenia dla wystawców

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela Tomasz Irski (DAiEK WDK) – nr tel.: 41 36 55 140.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio