Strona głównaAktualności

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w WDK

2019/11/12

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Wojewódzkim Domu Kultury odbył się cykl wydarzeń kulturalnych.

O godz. 16.00 w Sali Gabinetowej miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy lalek artystycznych "Sentymentalne powroty" autorstwa Jolanty Weiser, Anny Michalczyk i Pauliny Romanowskiej. O godz. 17.00 w Sali Widowiskowej goście spotkania mogli obejrzeć widowisko "Pieśń wolności" przygotowane przez Lecha Sulimierskiego, Arkadiusza Szostaka, Aleksandę Kwapisz i Agnieszkę Adamczyk. Na scenie pojawiło się wielu młodych, utalentowanych podopiecznych Studia Teatralnego LS prowadzonego przez Lecha Sulimierskiego. Wystąpił także zespół A cappella. O godz. 18.00 kino Fenomen zaprosiło widzów na projekcję filmu dokumentalnego "Polonia Restituta" z 1928 roku.

Dziękujemy za wspólne świętowanie!

Fot.: Agnieszka Markiton (PIK)

Fotorelacja z uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w WDK

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 49
Realizacja nbStudio