Strona głównaAktualności

Lista osób zakwalifikowanych do Międzynarodowego Festiwalu im. Henryka Morysa i Andrzeja Litwina 2019

2019/11/04

Kategoria wiekowa: do 8 lat

1. Amelia Zagrodzka – Kielce

2. Anna Tatarek – Małogoszcz

3. Apolonia Jakubczyk – Kielce

4. Bartosz Chołota – Lublin

5. Emilia Wijas – Kielce

6. Gabriela Stawecka – Lublin

7. Józef Farag-Mazurczak – Kielce

8. Kinga Rataj – Katowice

9. Klaudia Kaleta – Bęczków

10. Klaudia Kiczor – Morawica

11. Lena Dobek – Morawica

12. Maja Gruszczyńska – Kielce

13. Michalina Cedro – Masłów

14. Nikola Redlica – Kielce

15. Olga Widlarz – Rzeszów

16. Zofia Ściegienna – Piekoszów

17. Zofia Anioł – Kielce

18. Veranika Lappo – Białoruś

 

Kategoria wiekowa: 9–12 lat

1. Bartosz Augustyniak – Ślesin

2. Aleksandra Kędra – Humniska

3. Agata Zawierucha – Raków

4. Adam Skalski – Zielona Góra

5. Adam Bulski – Kielce

6. Franciszek Patryn – Świdnica

7. Hanna Jakubczyk – Kielce

8. Hanna Maciejczyk – Włoszczowa

9. Jakub Rogala – Puławy

10. Lena Małodzińska – Padew Narodowa

11. Maja Pańczyk – Padew Narodowa

12. Marcelina Obara – Tarnobrzeg

13. Maria Chwastek – Kielce

14. Martyna Cieśla – Ostrowiec Świętokrzyski

15. Martyna Główka – Bukowno

16. Natalia Gazda – Nowa Dęba

17. Nikola Świtek – Suchedniów

18. Wiktoria Bukowska – Jędrzejów

19. Wiktoria Wiater – Zielona Góra

20. Zuzanna Gajor – Niedrzwica Duża

21. Zuzanna Kaleta – Górno

22. Hanna Rahazhynskaya – Białoruś

23. Yryna Stayan – Białoruś

 

Kategoria wiekowa 13–16 lat

1. Emil Trela – Nowa Dęba

2. Emilia Haba – Lechówek

3. Jagoda Rataj – Katowice

4. Julia Tłuczkiewicz – Ostrowiec Świętokrzyski

5. Julia Wiśniewska – Piotrków Kujawski

6. Kinga Wołoszyn – Kraśnik

7. Klaudia Łacka – Rudnik nad Sanem

8. Laura Olchawa – Brzeziny

9. Maja Sułtanowska – Zielona Góra

10. Maria Sawicka – Białystok

11. Marika Kowalska – Kielce

12. Natalia Kawszyn – Płock

13. Nikola Ector – Zielona Góra

14. Urszula Szumska – Kielce

15. Wiktoria Gawron – Bieliny

16. Wiktoria Mazur – Kielce

17. Wojciech Wcisło – Tokarnia

18. Zofia Baran – Suków

19. Zuzanna Krawczyk – Radziejów

20. Zuzanna Lemantowicz – Chorzów

21. Zuzanna Bera – Bieliny

22. Hanna Stayan – Białoruś

 

Kategoria wiekowa 17–20 lat

1. Aleksandra Wajda – Przeworsk

2. Alicja Śmielak – Zawichost

3. Bartosz Chudzicki – Kielce

4. Dominika Wrońska – Chęciny

5. Eliza Gacia – Krasocin

6. Izabela Karczewska – Hajnówka

7. Jakub Korban – Kielce

8. Jakub Sułtanowski – Zielona Góra

9. Joanna Wieszczek – Rzeszów

10. Kamil Michalski – Radziejów

11. Katarzyna Drozdowska – Rzeszów

12. Kinga Wieloch – Bieliny

13. Kornelia Kanclerz – Daleszyce

14. Natalia Jagodzińska – Piotrków Kujawski

15. Natalia Warzyńska – Nagłowice

16. Nikola Heromińska – Kielce

17. Weronika Stachura – Kluczewsko

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Marcinem Janaszkiem, kierownikiem Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK: 41 36 55 141.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 130
Realizacja nbStudio