Strona głównaAktualności

Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - zapraszamy na warsztaty z Jackiem Gralczykiem

2019/10/11

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza na kolejne w tym roku warsztaty dla animatorów kultury w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Świętokrzyskie.

Zajęcia odbędą się 24 października 2019 r. w godz. 14.00-20.00 w WDK. Poprowadzi je Jacek Gralczyk, doskonale znany wszystkim uczestnikom programu BMK. 

Warsztaty skierowane są do animatorów z województwa świętokrzyskiego - kadr kultury i oświaty. Ich tematyka związana jest z edukacją kulturową w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Szczegółowy program warsztatów opublikowany zostanie w terminie późniejszym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny ale wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

Wypełnione formularze prosimy nadsyłać na adres email: k.opalko@wdk-kielce.pl lub pocztą na adres: Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, ul. Ściegiennego 2, 25-033 Kielce.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Liczba miejsc jest ograniczona, zatem prosimy o przemyślane zgłoszenia. Uczestnicy poinformowani zostaną o udziale drogą mailową (prosimy o czytelne wypełnienie formularzy).

W załączeniu formularz zgłoszenia.

Karta zgłoszenia

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem BMK - Karoliną Opałko, nr tel.: 41 36 55 133.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 7
Realizacja nbStudio