Strona głównaAktualności

Ogłaszamy konkurs regrantingowy w ramach programu Bardzo Młoda Kultura!

2019/07/11

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach jako świętokrzyski operator programu NCK Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 zaprasza do udziału w konkursie regrantingowym. Uprawnieni wnioskodawcy to uczestnicy tegorocznych warsztatów realizowanych w ramach projektu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Świętokrzyskie w Kielcach, Górnie, Pacanowie i Stąporkowie, a także uczestnicy warsztatów realizowanych w ramach projektu Świętokrzyska Akademia Edukacji Kulturowej w latach 2016-2018.

Konkurs ma charakter dwuetapowy. Na wypełnione fiszki projektowe (formularz zgłoszeniowy na 1 etapie) czekamy do 31 lipca 2019 roku. Wysokość grantów wynosi 10 000 zł. Wybrane 8 projektów realizowane będzie we wrześniu i październiku br. 

Projekt Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Świętokrzyskie realizowany jest w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 i współfinansowany jest przez Województwo Świętokrzyskie.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

 

Regulamin konkursu regrantingowego

Umowa regrantingowa

Zał. nr 1 - formularz zgłoszeniowy na etapie pierwszym

Zał. nr 2 - wniosek aplikacyjny na etapie drugim

Zał. nr 3 - preliminarz kosztów na drugim etapie

Zał. nr 4 - formularz sprawozdawczy

Zał. nr 5 - zestawienie faktur

 

Wszystkie dokumenty można też pobrać tutaj: DOKUMENTY DO KONKURSU REGRANTINGOWEGO.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem BMK 2019-2021. Świętokrzyskie - Karoliną Opałko (DAiEK WDK), nr tel.: 41 36 55 133.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio