Strona głównaAktualności

X Salon Rękodzieła Artystycznego już za nami!

2019/04/08

X Salon Rękodzieła Artystycznego odbył się w atmosferze wiosenno-wielkanocnej. W wydarzeniu uczestniczyło blisko trzydziestu wystawców z naszego regionu, którzy jak zwykle zaprezentowali oryginalne wyroby.

Tym razem były to głównie świąteczne dekoracje. Dominowały koszyki, pisanki, ażurowe wydmuszki, zające, baranki i palmy. Na gości salonu czekała też tradycyjna oferta tej imprezy wystawienniczej: ceramika, malarstwo, jubilerstwo, płaskorzeźby itp.

Organizatorów bardzo cieszy to, że Salony Rękodzieła Artystycznego stale się rozwijają – po dziesięciu edycjach tego wydarzenia do stałego grona wystawców stale dołączają nowi.

Zainteresowanych udziałem w kolejnych salonach zapraszamy do kontaktu z Tomaszem Irskim (WDK), nr tel. 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

Fotorelacja z X Salonu Rękodzieła Artystycznego

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 564
Realizacja nbStudio