Strona głównaAktualności

IV Senior Show już 23 marca

2019/02/28

23 marca o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej WDK odbędzie się specjalna wielkopostna edycja Senior Show.

Podczas marcowej edycji na scenie prezentowane będą: poezja, poezja  śpiewana,  pieśni wielkopostne, pieśni i obrzędy ludowe w wykonaniu Henryki Brzozy, Henryki Pękalskiej, Jadwigi Betki oraz członkiń kół gospodyń wiejskich naszego regionu. Pieśni zaśpiewają m.in.: Małgorzata Siemieniec, Barbara Zawodnik, Chór Nowina i zespół Kowalanki.

Senior Show to propozycja WDK adresowana do środowiska 60+ województwa świętokrzyskiego, które coraz liczniej aktywuje się i uczestniczy w tym wydarzeniu. Z miesiąca na miesiąc zgłaszają się nowi uczestnicy, chcąc zaprezentować się na naszej scenie. Specyfiką imprezy jest to, że dodatkowo  każdy z publiczności może wystąpić i zaprezentować się na scenie, przełamując wewnętrzne opory.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem klubów seniora i kół gospodyń wiejskich impreza Senior Show staje się wydarzeniem cyklicznym. Początkowo zakładaliśmy, że kolejne edycje będą realizowane okazjonalnie. Teraz możecie być Państwo pewni, że koncerty z cyklu Senior Show będą się odbywały w każdym miesiącu oprócz okresu wakacyjnego.

Wstęp wolny.

Szczegółowych informacji  udziela pomysłodawca Senior Show: Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140.

Karta zgłoszenia

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 15
Realizacja nbStudio