Strona głównaAktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na XV Festiwal Wielkopostny

2019/02/21

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń na tegoroczny Festiwal Wielkopostny w Daleszycach. To już XV edycja festiwalu, organizowanego od niedawna w zmienionej formule – w jego ramach oprócz konkursu pieśni wielkopostnych, organizowane są bowiem także konkurs poetycki i konkurs plastyczny. 

7 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Daleszycach odbędzie się finał konkursu pieśni wielkopostnych. Wcześniej – na 22 (w Pińczowie) i 23 marca (w Stąporkowie) zaplanowane są przesłuchania uczestników. 

Zespoły zainteresowane udziałem w konkursie pieśni wielkopostnych proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do 13 marca na adres WDK lub e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl

  • Wojewódzki Dom Kultury 
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

Zgłoszenia do konkursu poetyckiego należy nadsyłać do 13 marca na adres WDK lub e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu plastycznego również przypada na 13 marca. Prace plastyczne (oprawione lub nieoprawione) wraz z wypełnionymi kartami zgłoszeń prosimy przesyłać na adres MGOK w Daleszycach.

  • Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach
  • ul. Chopina 25
  • 26–021 Daleszyce 

Więcej informacji nt. każdego z konkursów wchodzących w skład XV Festiwalu Wielkopostnego można znaleźć w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Regulamin

Karta zgłoszenia do konkursu pieśni wielkopostnych

Karta zgłoszenia do konkursu poetyckiego

Karta zgłoszenia do konkursu plastycznego

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem festiwalu – Karoliną Opałko (DAiEK WDK), nry tel.: 41 36 55 133 / 142, e-mail: k.opalko@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio