Strona głównaAktualności

CHCESZ SIĘ BAWIĆ? ZADZWOŃ! - nowy spektakl komediowy twórców SZALONYCH NOŻYCZEK już 7 kwietnia w WDK!

2019/02/12

SPEKTAKL ANULOWANY PRZEZ ORGANIZATORA

_______

Absolutna premiera w Kielcach!

"Chcesz się bawić? Zadzwoń!" - najnowszy spektakl komediowy twórców "Mayday 2" oraz "Szalonych nożyczek". 

Premiera światowa - grudzień 2018.

Premiera w Kielcach - 7.04.2019.

Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach, jak cudownie... Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i "małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując w nią zarówno bohaterów, jak i widzów.

Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod wielkim znakiem zapytania!

Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który składa Henry'emu propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie, postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Czego nie robi się dla ukochanej żony? (...lub bardziej ze strachu przed nią?!:)) call center o erotycznym zabarwieniu... to dopiero początek dobrej zabawy!

Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym jeszcze zaskoczą nas bohaterowie?

Światowa premiera sztuki "Chcesz się bawić? Zadwoń!" to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd! 

Obsada:  

  • Michał "Misiek" Koterski / Michal Pirog
  • Dominika Gwit-Dunaszewska / Anna Powierza
  • Marek Włodarczyk / Michał Mikołajczak
  • Marcin Mroczek / Rafał Mroczek
  • Klaudia Halejcio  / Katarzyna Polewany
  • Krzysztof Hankee / Piotr Pręgowski
  • Iwona Rulewicz / Dorota Bierkowska

Bilety w cenie 120 zł są do kupienia w WDK (sprzedaż prowadzi Iwona Jaros-Stachurska, p. 150, nry tel.: 41 36 55 106, 609 023 033; zapraszamy do kontaktu tel. w godz. 7.30–15.30) oraz na stronach KupBilecik.pl i biletyna.pl 

Kontakt ws. biletów grupowych: 880 422 944. 

Do zobaczenia w WDK! 
Link do wydarzenia: "Chcesz się bawić? Zadzwoń!"
Filmowe zaproszenie

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 11
Realizacja nbStudio