Strona głównaAktualności

24 lutego zapraszamy na III Senior Show

2019/02/06

W niedzielę 24 lutego o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej kieleckiego WDK odbędzie się kolejne, trzecie już spotkanie z utalentowanymi artystami-seniorami z terenu województwa świętokrzyskiego, zorganizowane w ramach cyklu spotkań zatytułowanych Senior Show. 

Poprzednie dwie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem publiczności, co nas bardzo cieszy, a naszym wspaniałym dojrzałym artystom dodaje sił do dalszej pracy i energii twórczej.

Do stałego grona wykonawców wciąż dołączają nowi, co gwarantuje, że każde spotkanie z cyklu Senior Show będzie wyjątkowe i niepowtarzalne!

24 lutego będziemy mogli  podziwiać wokalistów, recytatorów, gawędziarzy, tancerzy oraz odbędzie się prezentacja  piosenek  z przedwojennych filmów i kabaretów warszawskich.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt z organizatorem: Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 487
Realizacja nbStudio