Strona głównaAktualności

Senior Show

2019/01/30

W minioną sobotę, 26 stycznia 2019 r.  w Sali Lustrzanej kieleckiego WDK, odbyła się II edycja Senior SHOW.

Wydarzenie adresowane jest  do środowiska 60+ z województwa świętokrzyskiego.  Podczas cyklicznych spotkań, seniorzy mogą zaprezentować  swoje zamiłowania do śpiewu, poezji, muzyki, sztuki teatralnej, wokalu, monodramu, piosenki. Do grupy uczestników z październikowych występów, dołączyli nowi utalentowani seniorzy, którzy zaprezentowali się przed bardzo liczną publicznością, która  dopisała wypełniając całą salę i bawiąc się wspólnie z wykonawcami równocześnie głośno ich oklaskując.

26 stycznia zaprezentowali się następujący wykonawcy:
Małgorzata Siemieniec, Maria Hajduk, Kazimierz Buras, Barbara Zawodnik, Leszek Bogdan, Teresa Mróz, Jolanta Wdowczyk, Augustyna Gąsiorka, Jadwiga Papierkowska, Henryka Brzoza, Jadwiga Betka, Helena Pękalska i Zofia Dulęba.

Kolejne spotkanie seniorów, którzy mają ochotę zaprezentować się przed publicznością, odbędzie się na 23 lutego 2019 r.  o godzinie 17:00.

Obszerną fotorelację przygotowała  Małgorzata Chmiel z Portalu Informacji Kulturalnej Województwa Świętokrzyskiego.

Fotorelacja z SENIOR SHOW

Zgłoszenia przyjmuje pomysłodawca SENIOR SHOW - Tomasz Irski : 41 3655140

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 28
Realizacja nbStudio