Strona głównaAktualności

Sylwester w kinie Fenomen

2018/11/13

Drodzy Państwo,

Choć pogoda za oknem iście wiosenna, to Sylwester tuż tuż i dobrze by było spędzić go w atrakcyjny sposób.

To może zajrzycie Państwo do naszego kina Fenomen w sylwestrową noc?... 

Podczas Fenomenalnego Sylwestra sprawdzimy, jak smakuje włoskie dolce vita! 

W gorące południowe klimaty wprowadzi nas rodowity Włoch Alberto Amati. Zaśpiewa dla Państwa najpiękniejsze włoskie przeboje, m.in. piosenki Celentano, Drupiego, Poveri, Modunio, Ramazottiego, Zucchero. Okazji do wspólnego śpiewania będzie bardzo dużo! Zapowiada się świetna zabawa! Ponadto będą konkursy z nagrodami!

Po krótkim recitalu zapraszamy na premierowy pokaz filmu "Oni" w reż. Paolo Sorrentino. Ten znany i uznany włoski reżyser, twórca takich dzieł filmowych jak "Młodość" czy "Wielkie piękno" znów zaskakuje i powraca na ekrany z prowokacyjnym komediodramatem "Oni" (oryg. tytuł "Loro"). W roli głównej wystąpił tu ulubiony aktor reżysera – Toni Servillo, tym razem jako Silvio Berlusconi, miliarder, skandalista, potentat przemysłu medialnego i wieloletni premier Włoch znany ze swojego ekscentrycznego stylu życia i słabości do rozpustnych przyjęć, które świat poznał pod nazwą "bunga bunga". Wejdźmy na moment w szalony świat wielkich pieniędzy i nieznanych nam reguł! Zobaczmy, jak tam jest!

Nowy Rok przywitamy wspólnie lampką szampana w holu kina!

Brzmi ciekawie?...

Bilety w przedsprzedaży od środy, 14 listopada – za jedyne 60 zł / os. 

Od 1 grudnia – po 80 zł / os.

Bilety dostępne będą TYLKO w kasie kina Fenomen, nr tel.: 41 36 55 148 / 149, e-mail: kino@wdk-kielce.pl 

Do zobaczenia w kinie! 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 169
Realizacja nbStudio