Strona głównaAktualności

Premiera inscenizacji plastycznej SNY I MARZENIA

2018/11/05

15 listopada o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy Państwa na premierę inscenizacji plastycznej "Sny i marzenia" w wykonaniu artystów z Teatru Plastycznego SEN działającego w WDK.

Wstęp wolny.

_______

"Sny i marzenia" to kolejna po "Żywiołach", "Beethovenie", "Sztuce ciszy" i "Da Vinci" inscenizacja Teatru Plastycznego SEN.

W najnowszej inscenizacji plastycznej głusi przedstawią swoje sny i marzenia. Za pomocą mimiki oraz mowy ciała zaprezentują narrację plastyczną, w której nośnikiem znaczeń i emocji nie jest słowo, lecz przede wszystkim obraz. 

Wystąpią:

1. Sandra Tofil

2. Ewa Karpińska

3. Feliksa Jujeczka

4. Irena Moskal

5. Barbara Siuda

6. Krystyna Skoczek

7. Sylwia Bernacka

8. Michał Michta

9. Artur Tengler

10. Marek Józef Jarosz

Scenariusz i reżyseria: Tomasz Irski.

Po spektaklu wyświetlony zostanie krótki film z październikowego pobytu artystów z Teatru Plastycznego SEN we włoskim środowisku głuchych w Trydencie we Włoszech.

_______

Więcej informacji: Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 70
Realizacja nbStudio