Strona głównaAktualności

9 grudnia zapraszamy na bożonarodzeniową edycję Salonu Rękodzieła Artystycznego

2018/10/30

9 grudnia 2018 r. w godz. 11.00-16.00 w Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się świąteczna edycja Salonu Rękodzieła Artystycznego.

Tym razem znani i lubiani wystawcy rękodzieła artystycznego oraz nowi, którzy do nas w najbliższym czasie dołączą, przygotują dla Państwa szereg propozycji na prezenty na najbliższych oraz akcesoriów świątecznych. Nie zabraknie oczywiście biżuterii, zabawek, torebek, ceramiki i całej masy innych cudeniek, które tak Państwo polubiliście podczas poprzednich edycji Salonu Rękodzieła Artystycznego.

Serdecznie zapraszamy! 

Wstęp wolny.

Karta zgłoszenia

_______

Organizowane cyklicznie w Wojewódzkim Domu Kultury Salony Rękodzieła Artystycznego cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Biorą w nich udział zarówno firmy, jak i indywidualni twórcy rzemiosła artystycznego z terenu województwa świętokrzyskiego i z innych regionów. Salony mają na celu zachęcanie indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego i rękodzielników do zaprezentowania swojej twórczości obok profesjonalistów i firm zajmujących się tą dziedziną, i przede wszystkim promocję ich dokonań wśród kielczan i umożliwienie im kontaktu z nowymi klientami.

Do wzięcia udziału w kolejnym Salonie Rękodzieła Artystycznego serdecznie zapraszamy twórców z kół gospodyń wiejskich i kolejnych rękodzielników, którzy nie mieli jeszcze okazji prezentować swoich wyrobów w WDK.

_______

Wszelkich informacji zainteresowanym udziela organizator - Tomasz Irski (WDK), nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl  

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 80
Realizacja nbStudio