Strona głównaAktualności

Inauguracja spotkań z cyklu Senior Show już za nami!

2018/10/22

W sobotę 20 października odbyła się inauguracja spotkań z cyklu Senior Show. Na scenie zaprezentowali się seniorzy z Kielc i z terenu województwa świętokrzyskiego: Małgorzata Siemieniec, Barbara Zawodnik, Roman Grzegorczyk, Leszek Bogdan i Zofia Dulęba. Swoje wiersze zaprezentowały Jadwiga Papierkowska (po raz pierwszy) i Anna Zielińska-Brudek (dobrze znana już w kieleckim środowisku). 

Pierwsze spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem publiczności. Już teraz zapraszamy Państwa na następne spotkanie z seniorami, które odbędzie się w okresie noworocznym, również w Sali Lustrzanej kieleckiego WDK. 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z pomysłodawcą spotkań z cyklu Senior Show: Tomaszem Irskim, nr tel. 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl 

_______

Senior Show to najnowsza propozycja Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach adresowana do środowiska osób 60+ z terenu województwa świętokrzyskiego. Podczas cyklicznych spotkań seniorzy będą mogli prezentować swoje rozliczne talenty – spodziewamy się koncertów, prezentacji poezji, nowych kompozycji, czekamy na sztuki teatralne, monodramy, występy kabaretowe i inne ciekawe propozycje.

Fot.: Tomasz Irski

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 6
Realizacja nbStudio