Strona głównaAktualności

Spektakl Teatru Komedia OSTRA JAZDA już 27 września w WDK

2018/09/13

27 września o godz. 17.30 serdecznie zapraszamy Państwa do WDK na spektakl Teatru Komedia z Warszawy "Ostra jazda" wyreżyserowany na podstawie sztuki Kanadyjczyka Norma Fostera. W tej zabójczo śmiesznej komedii zobaczycie Państwo znanych i lubianych aktorów: Martę Wierzbicką, Katarzynę Żak, Mirosława Bakę, Jana Jankowskiego i Przemysława Sadowskiego. Bilety w cenie 60-90 zł są do kupienia na stronie kupbilecik.pl i w WDK.

Zapraszamy!

_______

Bilety:

- kupbilecik.pl,

- WDK (Iwona Jaros, p. 149, nr tel.: 609 023 033; po południu - bilety są sprzedawane w kasie kina Fenomen znajdującej się w holu dolnym WDK vis a vis sali kinowej, nry tel.: 41 36 55 148/149).

_______ 

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie "Ostrej jazdy", którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Ale wbrew pozorom to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Sytuacja bohaterom szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Norm Foster - kanadyjski dramatopisarz. Napisał ponad czterdzieści sztuk teatralnych wielokrotnie wystawianych na scenach profesjonalnych teatrów. Najpopularniejsze komedie Norma Fostera to "Mending Fences", "The Love List", "The Long Weekend", "Bedtime Stories", "Kiss the Moon", "Kiss the Sun".

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 231
Realizacja nbStudio