Strona głównaAktualności

16 września przed WDK odbędzie się Wielka Wyprzedaż Garażowa

2018/08/21

W niedzielę 16 września, w godz. 11.00–15.00 przed WDK odbędzie się Wielka Wyprzedaż Garażowa. Można na nią przyjść z niepotrzebnymi już w domu rzeczami (książkami, ubraniami, zabawkami, grami itp.) i sprzedać je lub wymienić na coś innego. Na wyprzedaż zapraszamy również mistrzów rękodzieła oraz osoby, które dają nowe życie rzeczom używanym, przerabiając je w kreatywny sposób dający im nową funkcjonalność lub nowy, świeży wygląd. 

Udział w wyprzedaży jest bezpłatny.

Organizatorzy nie przydzielają miejsc wystawcom. Jednocześnie proszą o zdrowy rozsądek i uszanowanie przestrzeni i innych wystawców. 

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie proszone są o kontakt meilowy z organizatorem: wyprzedaz@tegotego.pl i określenie w treści meila, z czym wybierają się na wyprzedaż. 

Informacje organizatorów dla uczestników wyprzedaży / Regulamin wyprzedaży

1. Wstęp na wyprzedaż jest wolny od opłat.

2. Udział w roli sprzedawcy wymaga rejestracji poprzez wysłanie maila na adres: wyprzedaz@tegotego.pl

3. Jeżeli nie masz gdzie pozbyć się używanych rzeczy, to miejsce jest dla Ciebie. Jeśli jesteś poszukiwaczem skarbów i lubisz rzeczy z historią, to miejsce jest dla Ciebie. :)

4. Sprzedawcami mogą być wyłącznie osoby fizyczne, niedozwolone jest prowadzenie sprzedaży przez podmioty gospodarcze. Osoby prowadzące tzw. jednoosobową działalność gospodarczą mogą prowadzić sprzedaż wyłącznie w sytuacji, gdy nie wchodzi to w zakres prowadzonej przez nich działalności.

5. Zabrania się handlu przedmiotami niedopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol). Nie można sprzedawać własnych wyrobów spożywczych.

6. Co można sprzedawać? Rzeczy, których już nie używasz: książki, ubrania, zabawki, gry itp. Jeżeli handlujesz zawodowo srebrem, perfumami, różnymi innymi cudami - to miejsce nie jest na pewno dla Ciebie.

7. Organizatorzy wyprzedaży nie ponoszą odpowiedzialności za zawarte transakcje oraz oświadczają, że gromadzone dane są tylko doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

8. Wyprzedaż odbywa się na samodzielnie stworzonych stanowiskach.

9. Organizator może odmówić wystawcy udziału w wyprzedaży. 

10. Oferowane ceny nie powinny być wygórowane.

11. Udostępniony teren dla wystawców znajduje się na terenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Organizacja stoiska należy do obowiązków wystawcy, dlatego weźcie koc, krzesełko, stolik i wszystko to co będzie wam potrzebne, żeby w dobrej atmosferze spędzić ten czas. W razie złej pogody przenosimy się do gmachu WDK.

12. Udział w wyprzedaży oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

13. Uczestnictwo w wyprzedaży jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęć z wizerunkiem uczestnika na stronach organizatorów oraz w notatkach prasowych. Zdjęcia nie są zbliżeniowe i mają na celu tylko oddanie charakteru imprezy.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje organizator.

Kontakt z organizatorem: TEGO TEGO, nr tel.: 579 877 769.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 169
Realizacja nbStudio