Strona głównaAktualności

Koncert Małgorzaty Siemieniec

2018/08/21

Senior Show to najnowsza propozycja Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach adresowana do środowiska 50+ województwa świętokrzyskiego. Podczas cyklicznych spotkań seniorzy będą mogli zaprezentować swoje zamiłowanie do śpiewu, poezji, muzyki, sztuki teatralnej, wokalu, monodramu, piosenki, kabaretu itp.

Oficjalna inauguracja Senior Show odbędzie się 20 października o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej WDK w Kielcach. Wtedy to wystąpi przed Państwem znana kielecka wokalistka Małgorzata Siemieniec, która przeżywa obecnie najlepszy okres w swoim życiu. Stała się bardzo popularną, lubianą w środowisku osobą. Zapraszana jest na występy w całej Polsce. Śmieje się, że dopiero po pięćdziesiątce jej życie nabrało tempa i zaczęłam robić to, co kocha. Wystąpiła w programach "Szansa na sukces" i "Must be the music", wzięła także udział w kieleckich "Scyzorykach". W wieku 54 lat zdała za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy, skończyła szkołę organistowską na Wydziale Muzyki Kościelnej, zapisała się na lekcję śpiewu i ciągle realizuję nowe cele. Swoją energią życiową i sceniczną podzieli się z Państwem już 20 października.

Zapraszamy na jej koncert!

Kolejne spotkanie w ramach nowego cyklu odbędzie się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Na spotkaniu tym członkowie klubów seniora województwa świętokrzyskiego będą mogli wspólnie zaśpiewać polskie kolędy.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny!

Więcej informacji nt. cyklu spotkań Senior Show udziela Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 202
Realizacja nbStudio