Strona głównaAktualności

Kolejność występów podczas konkursu finałowego 42. Buskich Spotkań z Folklorem

2018/05/11

Kolejność występów 

podczas konkursu finałowego 

42. Buskich Spotkań z Folklorem

Busko-Zdrój, 19–20 maja 2018 r.

 

Sobota, godz. 11.00

1. Kapela "Buskowianie"

2. Adam Kocerba

3. Zespół Śpiewaczy "Górnianecki"

4. Kapela "Rykoszyn"

5. Leszek Alojzy Baradziej

6. Zespół Śpiewaczy "Echo Adamowa"

7. Eugeniusz Karbownik

8. Irena Gąsior

9. Zespół Śpiewaczy "Brodowianki"

10. Tadeusz Kania

11. Marta Zawłocka

12. Zespół Śpiewaczy "Bałtowianie"

13. Wiesława Kiełek

14. Kapela "Piekoszowianie"

15. Zespół Śpiewaczy "Linowianki"

16. Maria Gębka

17. Zespół Śpiewaczy "Kunowianie"

18. Hubert Pietrzykowski

Gościnnie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Miechowiacy".

 

Sobota, godz. 15.00

1. Zespół Pieśni i Tańca "Furmani"

2. Stanisława Żądecka

3. Zespół Śpiewaczy "Jędrzejowiczanki"

4. Edward Kaleta

5. Zespół Pieśni i Tańca "Łopuszno"

6. Elżbieta Młynarczyk

7. Zespół Śpiewaczy "Wolanecki"

8. Anna Kruk

9. Zespół Śpiewaczy "Łabecanki"

10. Amelia Ruszkiewicz

11. Zespół Śpiewaczy "Drochowianie"

12. Zespół Pieśni i Tańca "Wierna Rzeka"

13. Wacław Pejas

14. Zespół Śpiewaczy "Brzezinianki"

15. Ryszard Zapała

16. Edward Orłowski

17. Zespół Śpiewaczy "Tumlinianie"

18. Alfreda Nowak

19. Zespół Pieśni i Tańca "Sorbin"

 

Niedziela, godz. 11.00

1. Zespół Śpiewaczy "Korytniczanki"

2. Zespół Śpiewaczy "Makoszanki"

3. Władysław Ziewiecki

4. Zespół Śpiewaczy "Śwarne Kakonianki"

5. Zespół Śpiewaczy KGW Leszczyny

6. Zespół Pieśni i Tańca DK Małogoszcz

7. Zespół Śpiewaczy "Bolechowiczanie"

8. Zespół Śpiewaczy "Ziemia Mirzecka"

9. Stanisław Pacek

10. Męskie Zespół Śpiewaczy "Kumotry"

11. Henryk Cacek

12. Zespół Pieśni Ludowej z Marzysza

13. Zespół Śpiewaczy "Wesołe Gosposie"

14. Zofia Wilk

15. Zespół Śpiewaczy "Sukowianki znad Lubrzanki"

16. Zespół Śpiewaczy "Kopcowianki"

Gościnnie wystąpi Zespół Śpiewaczy "Pacanowianie".

 

Niedziela, godz. 15.00

1. Zespół Pieśni i Tańca "Leśnianie"

2. Kapela Łysogórska

3. Zespół Śpiewaczy "Kowalanki"

4. Kapela Edwarda Goli 

5. Maciej Ulewiński

6. Zespół Śpiewaczy "Szewczanki"

7. Rodzinna Kapela Jerzego Całki

8. Zespół Pieśni i Tańca "Wilkowianie"

9. Kapela Macieja Ulewińskiego 

10. Stanisław Woźniak

11. Kapela Heńka Cacka 

12. Marian Przeździecki

13. Kapela "Opatów"

Dodatkowych informacji nt. konkursu udziela Dział Dziedzictwa Kulturowego WDK, nry tel.: 41 36 55 134 / 136.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 50
Realizacja nbStudio