Strona głównaAktualności

Rozpoczynamy nabór prac na tegoroczną edycję KONKURSU Z JAJEM

2018/02/22

Rozpoczynamy nabór prac na tegoroczną edycję "Konkursu z jajem". Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także ośrodków kultury i placówek wychowania pozaszkolnego. Prace konkursowe należy nadsyłać do 22 marca na adres WDK.

  • Wojewódzki Dom Kultury
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25–033 Kielce

"Konkurs z jajem" jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat. Mamy nadzieję, że wykonywanie prac konkursowych sprawi wszystkim dużo radości i że nadesłane prace kolejny raz zachwycą jurorów konkursu swoim pięknem i pomysłowością.

Więcej szczegółów nt. konkursu można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

 

Regulamin

 

Zainteresowanym dodatkowych informacji udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 71
Realizacja nbStudio