Strona głównaAktualności

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń na Konkurs Piosenek Wojciecha Młynarskiego MOJE SERCE TO JEST MUZYK

2017/09/06

27 października 2017 r. w Sali Widowiskowej WDK odbędzie się Konkurs Piosenek Wojciecha Młynarskiego "Moje Serce To Jest Muzyk". Do udziału w konkursie zapraszamy świętokrzyskich solistów oraz duety. Osoby zainteresowane udziałem w tej artystycznej rywalizacji zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do 6 października na adres WDK.

Dokonań wyjątkowego, wspaniałego i kochanego przez polską publiczność Wojciecha Młynarskiego nikomu z pewnością nie trzeba przedstawiać. Nie ma bowiem w Polsce osoby, która nie słyszałaby jego piosenek – zarówno tych wykonywanych przez niego osobiście, jak i tych, które napisał dla innych artystów, m.in. Maryli Rodowicz, Michała Bajora, Hanny Banaszak, Ewy Bem, zespołu 2 plus 1, Haliny Frąckowiak, Edyty Geppert, Anny German, Ireny Jarockiej, Kaliny Jędrusik, Ireny Santor, Skaldów, Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i wielu wielu innych. Artysta miał w dorobku ponad 2000 tekstów piosenek.

Konkurs Piosenek Wojciecha Młynarskiego "Moje Serce To Jest Muzyk", organizowany wspólnie przez Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Gminę Miedziana Góra, ma na celu popularyzację wśród młodzieży i dorosłych twórczości Wojciecha Młynarskiego oraz integrację wielbicieli piosenki autorskiej. Do udziału w nim zapraszamy młodzież uczącą się (gimnazjalną i starszą) oraz dorosłych.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (załącznika nr 1 do Regulaminu) do 6 października na adres WDK:

  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
  • ul. Ściegiennego 2
  • 25-033 Kielce

z dopiskiem: Konkurs piosenek Wojciecha Młynarskiego "Moje Serce To Jest Muzyk"

lub na adres e-mailowy: mlynarski.konkurs@wdk-kielce.pl

Więcej informacji: 

  • Regulamin
  • Nr tel.: 41 303 16 26 w. 23 (Urząd Gminy Miedziana Góra) 
  • Nr tel.: 41 36 55 133 (Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach)

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 14
Realizacja nbStudio