Strona głównaAktualności

III Salon Rzemiosła Artystycznego już za nami

2017/06/19

W ostatnią sobotę - 17 czerwca - odbyła się przedwakacyjna edycja Salonu Rękodzieła Artystycznego.

Pomimo bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych, miłośników wyrobów artystycznych nie odstraszyła deszczowa aura. Do stałej grupy wystawców z regionu świętokrzyskiego, wciąż dołączają nowi rękodzielnicy, m.in. z Radomia, Krakowa. Ciekawostką salonu był haftowany tort wykonany przez artystkę z Pińczowa oraz makieta latarni morskiej w Ustce wykonana przez wytwórcę z Dęblina. 

Kolejna edycja Salonu Rękodzieła Artystycznego zaplanowana jest na 7 października. Tradycyjnie już odbędzie się w Sali Lustrzanej WDK w godz. 10.00-14.00. 

Już teraz zapraszamy Państwa również na Międzynarodowe Targi Rękodzieła Artystycznego, które odbędą się w dn. 9-10 grudnia w Targach Kielce (w godz. 10.00-18.00).

Wszelkich informacji nt. październikowego salonu i grudniowych targów udziela Tomasz Irski z Działu Promocji i Organizacji Imprez WDK, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

Zapraszamy do kontaktu!

 

Źródło: Tomasz Irski

Fot.: Tomasz Irski

 

Galeria zdjęć z III Salonu Rzemiosła Artystycznego

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 7
Realizacja nbStudio