Strona głównaAktualności

Otwarcie wystawy zatytułowanej TADEUSZOWI KOŚCIUSZCE W DWUSETNĄ ROCZNICĘ ŚMIERCI

2017/06/13

Dyrekcja Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach i członkowie Stowarzyszenia Kielecki Klub Kolekcjonera serdecznie zapraszają Państwa na otwarcie wystawy kolekcjonerskiej zatytułowanej "Tadeuszowi Kościuszce w dwusetną rocznicę śmierci", które odbędzie się 14 czerwca w Sali Kominkowej WDK o godz. 17.00.

Wstęp wolny.

_______

Wystawa "Tadeuszowi Kościuszce w dwusetną rocznicę śmierci" to kolejne przedsięwzięcie realizowane przez WDK wspólnie ze Stowarzyszeniem Kielecki Klub Kolekcjonera. Wystawie pamiątek związanych z postacią Tadeusza Kościuszki będzie towarzyszył okolicznościowy folder, do którego rys historyczny nt. Kościuszki przygotował znany regionalista Jerzy Osiecki. 

Wystawę będzie można zwiedzać do 30 czerwca – kontakt pod nr. tel.: 41 36 55 101.

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 3
Realizacja nbStudio