Strona głównaAktualności

W WDK odbyły się warsztaty i kurs rozwoju osobistego zatytułowane NIE PRACUJ - RÓB TO, CO LUBISZ

2017/06/09

"Nie pracuj - rób to, co lubisz" - pod tak przewrotnym tytułem odbyły się w WDK 8 czerwca warsztaty z rozwoju osobistego. Warsztaty przygotował i poprowadził prezes fundacji "Fabryki marzeń" Andrzej Załucki.

Na podstawie życia m.in. takich ludzi sukcesu jak Michał Sołowow, Karol Bielecki, Robert Lewandowski, Kamil Stoch, Arnold Schwarzenegger i swoim opowiadał, jak można osiągnąć sukces. Wyznaczanie sobie ambitnych celów, stworzenie planu ich realizacji oraz konsekwencja w dążeniu do celu to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Bardzo ważne jest, by nasze cele pokrywały się z naszą pasją, by robić to, co lubimy, wyciągać wnioski z potknięć i nie poddawać się. Wtedy nie pracujemy, tylko realizujemy nasze pasje i osiągamy sukces.

Po warsztatach zostało kilkoro młodych ludzi, z którymi pan Andrzej jeszcze długo rozmawiał.

 

Tekst i zdjęcie: Małgorzata Kaczmarek (DPiOI WDK)

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 8
Realizacja nbStudio