Strona głównaAktualności

Konkurs JA NA RYNKU PRACY: MOJE TALENTY I MOJE KOMPETENCJE

2017/05/25

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach i Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach zapraszają Państwa do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje". Prace na konkurs można nadsyłać do 25 września 2017 roku.

Konkurs "Ja na rynku pracy: moje talenty i moje kompetencje" ma charakter otwarty - jest stworzony z myślą o wszystkich pasjonatach fotografii. Na konkurs należy nadsyłać prace nowe, wcześniej niepublikowane. Oceny prac dokona profesjonalne jury powołane przez organizatorów. 

Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronach www.pik.kielce.pl i www.wdk-kielce.pl oraz w galerii internetowej Powiatowego Urzędu Pracy. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodzone prace zostaną wydrukowane w okolicznościowym kalendarzu pokonkursowym.

Zapraszamy do nadsyłania prac.

Zainteresowanym dodatkowych informacji nt. konkursu udziela Małgorzata Kaczmarek, nr tel.: 41 36 55 140.

 

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 174
Realizacja nbStudio