Strona głównaAktualności

W dn. 5-7 kwietnia odbędzie się II edycja kursu rozwoju osobistego. Zapraszamy!

2017/03/20

W dzisiejszych czasach wiele osób (dzieci, młodzież i dorośli) nie radzi sobie z   komunikacją interpersonalną, zachowaniem asertywności, ma problemy w osiąganiu celów, brak im wiary we własne możliwości itd. W związku z tym Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach organizuje w dniach 5-7 kwietnia 2017 kurs i warsztaty z ROZWOJU OSOBISTEGO dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Zajęcia poprowadzi dr Magdalena Rycerz-Fiuk - wykładowca akademicki, trener rozwoju osobistego, coach.

Program zajęć składa się z trzech modułów: Komunikacja społeczna, Asertywność, Wyznaczanie i realizacja celów w których uczestnicy zdobędą  przydatne w życiu umiejętności.

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy bonus w postaci dodatkowego dnia warsztatów. Zajęcia w dniu 10 kwietnia (od godz. 16.00) poprowadzi prezes Fundacji "Fabryka Marzeń", wieloletni współpracownik Michała Sołowowa, były redaktor naczelny "Echa Dnia" i "Życia Warszawy", Andrzej Załucki, a temat spotkania z cyklu "Nastawieni na sukces" to "Nie pracuj - rób to, co lubisz". 

Program kursu

Więcej informacji: Małgorzata Kaczmarek (Dział Promocji i Organizacji Imprez WDK), nr tel.: 41 36 55 140, nr kom.: 609 022 033.

Źródło: Małgorzata Kaczmarek (DPiOI WDK)

 

    

                                             .

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 162
Realizacja nbStudio