Strona głównaAktualności

Dzieci w wieku 6-13 lat zapraszamy w lutym na warsztaty artystyczne KRAINA POMYSŁOWOŚCI

2017/01/26

Program warsztatów:

W trakcie zajęć dzieci i młodzież poznają różne techniki plastyczne i mają okazję zastosować je w praktyce, tworząc za ich pomocą za każdym razem nowe dzieła. Kolejne spotkania inspirowane są twórczością znanych artystów oraz wybranymi elementami z historii malarstwa, grafiki, rzeźby i wzornictwa przemysłowego. Zakres prezentowanych wiadomości jest precyzyjnie dostosowany do wiedzy i możliwości percepcyjnych dziecka.

Informacje organizacyjne:

  • Warsztaty artystyczne "Kraina pomysłowości" prowadzone są raz w tygodniu (są to cztery spotkania w miesiącu, w godz. popołudniowych – od 16.30 do 18.00). 
  • Pierwsze zajęcia dla pierwszej grupy (6–13 lat) odbędą się w poniedziałek 6 lutego, dla drugiej grupy (6–13 lat) – we wtorek 7 lutego. 
  • Warsztaty poprowadzi mgr sztuki, pracownik WDK, Justyna Jopek. 
  • Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można w WDK, w pok. nr 29, nr tel.: 41 36 55 141, nr kom.: 604 680 760. 
  • Koszt jednorazowego udziału w zajęciach wynosi 15 zł, karnet miesięczny kosztuje 50 zł (opłaty w całości są przeznaczane na zakup materiałów plastycznych).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

Galeria zdjęć z warsztatów plastycznych i graficznych w WDK

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 63
Realizacja nbStudio