Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Protokół z posiedzenia Rady Artystycznej XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa

2015/10/27

Protokół z dnia 27.10.2015 r.
z posiedzenia Rady Artystycznej
XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych
im. Henryka Morysa

 

Rada Artystyczna w składzie:

  • 1. Arkadiusz Szostak – muzyk, instruktor,
  • 2. Jerzy Gumuła – muzyk, pracownik Działu Dziedzictwa Kulturowego WDK w Kielcach
  • 3. Marcin Janaszek – muzyk, kierownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK w Kielcach
  • 4. Karolina Opałko – muzyk, pracownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK w Kielcach
  • 5. Radosław Pach – instruktor muzyczny, pracownik Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK w Kielcach
  • 6. Grzegorz Majka – sekretarz jury,

po przesłuchaniu materiałów dźwiękowych nadesłanych przez 112 kandydatów, do udziału w konkursie zakwalifikowała 71 wykonawców.

Zakwalifikowani w kategorii do 8 lat:

  • 1. Adam Bulski – Kielce
  • 2. Aleksandra Kędra – Humniska
  • 3. Aleksandra Wołczyk – Hajnówka
  • 4. Anna Gąsiorkiewicz – Warszawa
  • 5. Apolonia Ślusarczyk – Jedlnia-Letnisko
  • 6. Kacper Traczyk – Kielce
  • 7. Martyna Cieśla – Ostrowiec Świętokrzyski
  • 8. Martyna Waszak – Dobre
  • 9. Marysia Chwastek – Kielce
  • 10. Natalia Niedochoda – Kielce
  • 11. Oliwia Niemczura
  • 12. Shershun Uliana – Ukraina

Zakwalifikowani w kategorii 9–12 lat:

  • 1. Aleksandra Sołtys – Kielce
  • 2. Alicja Sowa – Wrocław
  • 3. Viktoria Diachenko – Ukraina
  • 4. Ewelina Woźniak – Bielawa
  • 5. Gabrysia Papaj – Ostrowiec Świętokrzyski
  • 6. Hania Sztachańska – Rokietnica
  • 7. Julia Gąsiorkiewicz – Warszawa
  • 8. Julia Palmowska – Kielce
  • 9. Kateryna Kozachek – Ukraina
  • 10. Ksawier Farys – Kielce
  • 11. Laura Olchawa – Morawica
  • 12. Maria Sawicka – Hajnówka
  • 13. Monika Urbanowicz – Staszów
  • 14. Natalia Ochmańska – Kłobuck
  • 15. Aleksandra Brzuszkiewicz – Piława Górna
  • 16. Aleksandra Gąska – Kielce
  • 17. Urszula Szumska – Kielce
  • 18. Urszula Dorosz – Cisie
  • 19. Zuzanna Ziętal – Piekoszów

Zakwalifikowani w kategorii 13–16 lat:

  • 1. Aleksandra Grzesiak – Sompolno
  • 2. Bartosz Chudzicki – Kielce
  • 3. Dominik Sieńko – Warszawa
  • 4. Dominika Bugajska – Kurów
  • 5. Dominika Mazur – Sandomierz
  • 6. Emilia Chlewicka – Bieliny
  • 7. Izabela Karczewska – Hajnówka
  • 8. Jakub Mazur – Sandomierz
  • 9. Jan Ciepluch – Busko-Zdrój
  • 10. Julia Bojur – Zawady
  • 11. Julia Walaszczyk – Nowa Brzeźnica
  • 12. Katarzyna Podczasiak – Zgórsko
  • 13. Klaudia Stańczyk – Małogoszcz
  • 14. Kuba Adamus – Włoszczowa
  • 15. Marta Kręplewska – Radziejów
  • 16. Natalia Pabiś – Opatów
  • 17. Natalia Teter – Sandomierz
  • 18. Nikola Heromińska – Kielce
  • 19. Aleksandra Abram – Kraków
  • 20. Patrycja Czyżewska – Bielawa
  • 21. Weronika Makowska – Bielawa
  • 22. Wiktoria Wójcik – Ostrowiec Świętokrzyski
  • 23. Zofia Sydor – Kraków
  • 24. Zuzanna Bełtowska – Włoszczowa
  • 25. Nikola Wróbel – Rzemienowice

Zakwalifikowani w kategorii 17–20 lat:

  • 1. Aleksandra Woźniak – Brzeziny
  • 2. Daria Kierońska – Bilcza
  • 3. Dominika Tomczak – Radziejów
  • 4. Edyta Niziołek – Krzeszowice
  • 5. Iwona Tofil – Kielce
  • 6. Jagoda Różycka – Bielawa
  • 7. Julita Wawreszuk – Hajnówek
  • 8. Karolina Klusek – Baćkowice
  • 9. Katarzyna Chodurek – Staszów
  • 10. Kinga Bodzak – Zakroczym
  • 11. Malwina Bieganowska – Szczecin
  • 12. Maria Wic – Kielce
  • 13. Monika Zychowicz – Brzeziny
  • 14. Patrycja Piątek – Włoszczowa
  • 15. Weronika Zieleń

Zainteresowanym dodatkowych informacji udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nry tel.: 41 36 55 141 / 142.

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 55
Realizacja nbStudio