Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Dodatkowy nabór do grupy teatralnej IL DESTINO

2015/10/22

Działająca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach grupa teatralna "Il Destino" to laboratorium teatralne. To praca z ciałem i głosem. Zawiera elementy artterapii i dramy. Uczy samoakceptacji, świadomości ciała i pracy w grupie. Zainteresowanych przygotowuje do egzaminów do szkół teatralnych.

Obecnie grupa "Il Destino" pracująca pod kierunkiem Elwiry Romańczuk przygotowuje się do premiery nowego dramatu scenicznego i w związku z tym poszukuje dwóch młodych kobiet i jednego mężczyzny (w wieku 16–25 lat), którzy zmierzą się z monologiem scenicznym i wykażą artystyczną determinację w zrealizowaniu nowej premiery.

Inicjatorem i koordynatorem projektu jest Elwira Romańczuk, mgr sztuki, absolwentka PWSFTviT w Łodzi, aktorka teatralna i filmowa, wykładowca akademicki i reżyser autorskich przedstawień w Polsce (w Krakowie i w Warszawie) i we Włoszech (w Rzymie). Laureatka nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym w Sankt Petersburgu. Autorka dramatów scenicznych oraz programu terapeutycznego EmiCaT.

Kontakt: Elwira Romańczuk, nr tel.: 41 36 55 140, nr kom.: 512 019 325.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 22
Realizacja nbStudio