Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Nagroda dla Małgorzaty Angielskiej z Grupy Teatralnej ANTYRAMA

2015/10/21

Niezwykle miło nam poinformować Państwa, że uczestniczka Grupy Teatralnej ANTYRAMA działającej w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach - Małgorzata Angielska, na 31. Interpretacjach Współczesności w Ostrowcu Świętokrzyskim (ogólnopolskim konkursie recytatorskim literatury współczesnej) otrzymała II nagrodę.
Nagrodę przyznała jej Rada Artystyczna w składzie: Konrad Dworakowski, Marian Kamecki i Barbara Michałowska-Rozhin. Jest to jeden z najważniejszych konkursów amatorskiego ruchu teatralnego, w którym docenia się zarówno przygotowanie techniczne, jak i jego prawdziwość oraz niebanalność formy teatralnej.
Małgorzata pracuje nad sztuką mówienia z instruktorem WDK w Kielcach i opiekunem artystycznym grupy „Antyrama” Hubertem Guzą.

Gratulujemy!

Fot.: Stanisław Dunin-Borkowski

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 35
Realizacja nbStudio