Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Propozycja dla najmłodszych - MUZO-BAJKI

2015/10/21

24 listopada 2015 roku o godz. 10.00 zapraszamy najmłodszych wraz z opiekunami na koncert zatytułowany "MUZO-BAJKI", który sprawi, że ten jesienny dzień będzie dla nich kolorowy i radosny.

"MUZO-BAJKI" to interaktywny program muzyczny dla dzieci prowadzony przez dwie śpiewające nutki "Do" i "Mi" (w tych rolach występują artystki scen krakowskich – Dorota Helbin i Elżbieta Gancarczyk), które proponują widzom muzyczną zabawę w rytmie znanych i lubianych piosenek. Gwarantujemy profesjonalne występy sceniczne w połączeniu z doskonałą zabawą integrującą widownię.

Bilety w cenie 8 zł za 1 dziecko (opiekunowie grup nie płacą za bilety) można kupić w Impresariacie WDK, nry tel.: 41 36 55 144, 41 36 55 140, e-mail impresariat@wdk-kielce.pl

Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela Małgorzata Kaczmarek z Działu Promocji i Organizacji Imprez WDK, nry tel.: 41 36 55 140, 604 263 160.

Zapraszamy!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 76
Realizacja nbStudio