Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego

2015/09/20

W kiermaszu mogą wziąć udział wszyscy autorzy rękodzieła artystycznego, zarówno profesjonaliści, jak również amatorzy, którzy pragną  zaprezentować  swoje wyroby rzemieślnicze.  W związku ze zbliżającymi się świętami, mile widziane będą wyroby bożonarodzeniowe. WDK zaprasza do współpracy jubilerów, twórców małych form rzeźbiarskich, bibelotów, cukierników, florecistów, itp. twórców  rękodzieła artystycznego. Zamierzeniem organizatora jest promowanie twórczości rzemieślniczej zrzeszonych w  ośrodkach kultury oraz indywidualnych autorów,  którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje. Kiermasz stanie się  w przyszłości doskonałym sposobem do prezentacji  branż rzemieślniczych, jak też samych twórców. Będzie mógł również propagować twórczość ludową i promować jej twórców z zakątków całego kraju, a przede wszystkim regionu świętokrzyskiego.

Kiermasz odbędzie się w dniach 12-13 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.  Informacji na temat kiermaszu udziela Tomasz Irski, tel. 3655140, tomasz.irski@wdk-kielce.pl.

 

Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego

Regulamin i karta zgłoszenia

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 265
Realizacja nbStudio