Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zespół UŚMIECH zwycięzcą XIII Festiwalu Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach

2015/06/17

Już po raz 13. wieś Podolany gościła uczestników Festiwalu Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych. W dwudniowej imprezie, która odbyła się w dn. 13 i 14 czerwca 2015 r., wzięło udział ponad dwustu uczestników, niepełnosprawnych artystów z całej Polski i z zagranicy.

Z dumą pragniemy Państwa poinformować, że Zespół Inscenizacji Tanecznych UŚMIECH, działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, zdobył I miejsce w kategorii widowisk za etiudę "W starym kinie". I miejsce w kategorii wokalnej zdobyła Magdalena Wywiał. Zespół został także nagrodzony za wrażenia artystyczne i kostiumy oraz za pracę wychowawczo-dydaktyczną.

Więcej informacji o sukcesie naszych artystów na festiwalu w Podolanach: Kielce podbiły Podolany.

Zainteresowanym dodatkowych informacji na temat sukcesu zespołu UŚMIECH w Podolanach udziela kierownik grupy - Krystyna Krzemińska, nr tel.: 41 36 55 142, nr kom.: 609 212 360.

Galeria zdjęć z festiwalu autorstwa Haliny Banasik i Ryszarda Stępnia

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 20
Realizacja nbStudio