Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Rusza kolejna edycja konkursu ACH, ŚWIĘTOKRZYSKIE CZARUJE adresowanego do młodych artystów

2015/04/03

Serdecznie zapraszamy młodych artystów zafascynowanych pięknem naszego regionu do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Filmowo-Fotograficznego "Ach, Świętokrzyskie czaruje". Prace na konkurs można nadsyłać do 30 września 2015 r.

Wojewódzki Dom Kultury wraz z partnerem – Regionalną Organizacją Turystyczną województwa świętokrzyskiego zapraszają młodych artystów z całej Polski i z ośrodków polonijnych do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Filmowo-Fotograficznego "Ach, Świętokrzyskie czaruje".

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawiera regulamin konkursu zamieszczony poniżej.

Prace na konkurs należy nadsyłać do 30 września 2015 r. na adres WDK:

Wojewódzki Dom Kultury 
ul. Ściegiennego 2
25–033 Kielce
z dopiskiem: Konkurs "Ach, Świętokrzyskie czaruje"

Dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają pracownicy Działu Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK, nr tel.: 41 36 55 141 / 142; e-mail: artystyczny@wdk-kielce.pl

 

Regulamin konkursu

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 77
Realizacja nbStudio