Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Jubileuszowy zjazd i bal absolwentów Politechniki Świętokrzyskiej

2015/04/02

W związku z jubileuszem 50-lecia działalności uczelni Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach organizuje jubileuszowy zjazd i bal absolwentów, który odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2015 r.

Do udziału zapraszamy wszystkich absolwentów Politechniki Świętokrzyskiej wraz z osobami towarzyszącymi.
Na stronie stowarzyszenia (www.stowarzyszenie.tu.kielce.pl) znajduje się internetowy formularz rejestracyjny (https://docs.google.com/…/1fBk3pxqgaMFWXYtDhtILqOP…/viewform) oraz podane są szczegóły dotyczące planowanego przedsięwzięcia.
Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Świętokrzyskiej (deklaracja oraz szczegóły na stronie internetowej). Zapraszamy na nasz profil na Facebooku.
(https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Absolwent%C3%B3w-Politechniki-%C5%9Awi%C4%99tokrzyskiej/300849480105609?fref=ts)
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 41 34 24 537 lub adresem e-mail: stowarzyszenie@tu.kielce.pl

Źródło: Politechnika Świętokrzyska

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio