Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

18 kwietnia w WDK wystąpią najlepsi polscy stand-uperzy z programem JESZCZE TO

2015/04/01

18 kwietnia w WDK wystąpią najlepsi polscy stand-uperzy – Abelard Giza, Katarzyna Piasecka i Kacper Ruciński – z programem "Jeszcze to".

Bilety w cenie 35 zł i 45 zł (w dniu koncertu będą droższe o 10 zł) są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306 oraz na stronach:
www.kupbilecik.pl, www.biletynakabarety.pl

Zaczynamy o godz. 19.00.

Stand-up Bez Cenzury to wspólny projekt Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up.
Najnowszy ich program, pt. "Jeszcze to" miał premierę w marcu 2014 roku.

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu z pewnością należy trójka komików projektu Bez Cenzury. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno – forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

https://www.facebook.com/standup.bez.cenzury
https://www.youtube.com/user/StandUpBezCenzury

Fot.: Materiały prasowe

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 291
Realizacja nbStudio