Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Impreza SZALEŃSTWO LAT 60.

2015/03/27

17 kwietnia o godz. 18.00 Wojewódzki Dom Kultury i Dom Środowisk Twórczych serdecznie zapraszają Państwa do WDK na "SZALEŃSTWO LAT 60.". Tego wieczora zagrają dla Państwa zespół The Beatlmen, wrocławski skład grający covery Beatlesów i polskich piosenek z lat 60., oraz "Wołosatki" z polskimi przebojami z lat 60. O godz. 20.30 w Sali Lustrzanej WDK rozpocznie się dancing.

Bilety na ten wieczór w cenie 30 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, nr kom.: 665 202 306, w godz. 7.30–15.30.

Zespół The Beatlmen to czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, którzy do złudzenia przypominają słynnych Beatlesów z Liverpoolu.
Panowie z zespołu The Beatlmen wykonują piosenki grupy The Beatles oraz Czerwonych Gitar, Skaldów, Niebiesko-Czarnych.
Więcej informacji o zespole: http://thebeatlmen.pl/

Wołosatki – harcerski zespół wokalno-instrumentalny – powstał w 1974 roku. Na co dzień wykonuje utwory wpisujące się w nurt piosenki turystycznej i poezji śpiewanej. Podczas koncertu w WDK wystąpi z polskimi przebojami z lat 60.
Więcej informacji o zespole: http://www.wolosatki.pl/

Dancing "Szaleństwo lat 60." to propozycja dla wszystkich, którzy lubią tańczyć i chcą przypomnieć sobie w tańcu dawne przeboje.
W pięknej Sali Lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach najlepsi prezenterzy zagrają największe polskie i zagraniczne przeboje z lat 60 i 70. Zatańczymy do hitów Czerwonych Gitar, Beatlesów, Anny Jantar, Ireny Santor czy Krzysztofa Krawczyka.
Będzie to dobra okazja by włożyć spodnie dzwony czy kolorową koszulę w kwiaty i duże, żółte przeciwsłoneczne okulary. Spośród najciekawiej przebranych gości wybierzemy parę wieczoru. W licznych konkursach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Przenieśmy się wspólnie do barwnego świata lat 60. i 70.!

 

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 175
Realizacja nbStudio