Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

PIK w nowej odsłonie

2015/03/05

Dzisiaj, 5 marca 2015 r., uruchomiliśmy nową stronę Portalu Informacji Kulturalnej. Znajdziecie ją Państwo pod dotychczasowym, doskonale znanym adresem: http://pik.kielce.pl/

Zapraszamy do częstego odwiedzania strony PIKu - strony dokumentującej działania świętokrzyskich artystów i tworzonej z myślą o czytelnikach poszukujących wiadomości o tym, co warto zobaczyć, usłyszeć czy odwiedzić w Świętokrzyskim.

Na stronie PIKu zamieszczane są zapowiedzi imprez i wszystkich ważnych wydarzeń odbywających się na terenie województwa świętokrzyskiego oraz relacje z nich. PIK jest pierwszą tego typu platformą w kraju. Jego wyróżnikami są: telewizja internetowa z możliwością przeprowadzania transmisji on-line, nowoczesne studio telewizyjne HD z greenboxem i możliwością tworzenia dekoracji 3D.

Platforma pełni funkcję informacyjną, poznawczą, naukową, poznawczą i edukacyjną. W module nauki elektronicznej prowadzimy kursy, szkolenia oraz warsztaty z zakresu kultury i sztuki.  

Dotychczas strona PIK miała ponad 15 milionów odsłon. Dziękujemy za zaufanie!

Wierzymy, że wszystko, co dobre, potrzebne, musi być stale udoskonalane. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa nową stronę PIK. Realizacja tego projektu była możliwa dzięki środkom z zadania "Zakup sprzętu i wyposażenia dla Platformy Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiego PIK" w ramach dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2014 z Programu Operacyjnego "Rozwój infrastruktury kultury", Priorytet "Infrastruktura domów kultury" zgodnie z umową numer 03569/14/FPK/NCK z dnia 08.05.2014 roku.

Nowa strona jest dostosowana do potrzeb aktywnego odbiorcy - jest czytelna i funkcjonalna w wersji mobilnej i spójna ze stroną PIK na Facebooku https://www.facebook.com/pik.kielce Osoby niewidome mogą z niej korzystać pod adresem: https://www.niewidomi.pik.kielce.pl

Zapraszamy na nową stronę PIK!

Dyrekcja WDK
Zespół PIK

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 2
Realizacja nbStudio