Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Trupa teatralno-kabaretowa POŻAR W BURDELU wystąpi w WDK już 8 marca

2015/02/23

8 marca o godz. 18.00 Agencja Reklamy TEST i Impresariat WDK zapraszają Państwa do Sali Widowiskowej WDK na występ trupy teatralno-kabaretowej "Pożar w burdelu".

"Pożar w burdelu" to grupa założona przez Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego w 2012 roku. Już po kilku miesiącach stała się kulturalną sensacją Warszawy.
Zachwalają ich zgodnie Marcin Meller i Ilona Klejnowska, na ich występach bywają najważniejsi krytycy teatralni i profesorowie Akademii Teatralnej, a bilety na kolejne odcinki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. – Nawiązują do najlepszych tradycji kabaretu literackiego. To współczesny Zielony Balonik – ocenia krytyk teatralny Wiesław Kowalski.

Więcej o tym projekcie artystycznym:
http://natemat.pl/92629,kabaret-jakiego-nie-bylo-od-lat-czy…
http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/197081.html

Michał Walczak i Macieja Łubieński za "Pożar w burdelu" otrzymali nagrodę magazynu "Co jest grane": "Wdechę" w kategorii "Wydarzenie roku 2013".
W rankingu "Wprost" 2014 Michał Walczak został uznany za jednego z pięćdziesięciu najbardziej wpływowych ludzi w Polsce (na zaszczytnym miejscu 49.).
Najważniejsza nagroda – miłość publiczności – nie jest przyznawana formalnie i oficjalnie. Zespół otrzymuje ją podczas każdego przedstawienia, gdy nadkomplet widzów wita gorącymi brawami nowy program, a obsługa widowni dostawia kolejne krzesła, aby pomieścić wszystkich chętnych.

Bilety na występ trupy teatralno-kabaretowej "Pożar w burdelu" w cenie 120 zł są do kupienia w Impresariacie WDK, nr tel.: 41 36 55 144, w Agencji Reklamy TEST – nry tel.: 41 34 44 929, 41 34 47 001 oraz w miejscach zaznaczonych na plakacie.

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 4
Realizacja nbStudio