Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

28 i 29 marca w WDK odbędzie się Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego

2015/02/11

Dział Promocji i Organizacji Imprez Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach zaprasza twórców przedmiotów artystycznych, rzemieślników z terenu całego kraju na Ogólnopolski Kiermasz Rzemiosła Artystycznego, który odbędzie się 28 i 29 marca w godz. 10.00–18.00 w WDK w Kielcach.

W kiermaszu mogą wziąć udział wszyscy autorzy rękodzieła artystycznego, zarówno profesjonaliści, jak również amatorzy, którzy pragną zaprezentować swoje wyroby rzemieślnicze.  W związku ze zbliżającymi się świętami, mile widziane będą wyroby wielkanocne, czy typowo wiosenne. Zapraszamy do współpracy jubilerów, twórców małych form rzeźbiarskich, bibelotów, cukierników, florystów, itp. twórców rękodzieła artystycznego.

Zamierzeniem organizatorów jest promowanie twórczości rzemieślniczej twórców zrzeszonych w ośrodkach kultury oraz autorów pracujących indywidualnie, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania oraz pasje.

Kiermasz stanie się w przyszłości doskonałym sposobem do prezentacji twórców i branż rzemieślniczych. Będzie okazją do promocji twórczości ludowej z różnych rejonów Polski, a przede wszystkim z regionu świętokrzyskiego.

Więcej informacji, zapisy, zgłoszenia: Tomasz Irski, nr tel.: 41 36 55 140, e-mail: tomasz.irski@wdk-kielce.pl

 

Regulamin, karta zgłoszenia

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 101
Realizacja nbStudio