Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Zapraszamy na styczniowe warsztaty KRAINA POMYSŁOWOŚCI

2015/01/01

Dzieci w wieku od 6 do 13 lat zapraszamy w styczniu na warsztaty "Kraina pomysłowości", podczas których można będzie zgłębić tajniki różnych technik plastycznych i stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki. Koszt jednorazowego udziału w zajęciach: 15 zł, karnet miesięczny kosztuje 50 zł (opłaty przeznaczane są na zakup materiałów plastycznych).

Warsztaty prowadzone będą raz w tygodniu – planowane są cztery spotkania w miesiącu, w godzinach popołudniowych – od 16.30 do 18.00. Pierwsze styczniowe zajęcia odbędą się w poniedziałek 12 stycznia 2015 r.

Warsztaty poprowadzi mgr sztuki, pracownik WDK, Justyna Jopek. Zapisów na poszczególne spotkania dokonywać można do 9 stycznia 2015 r. w WDK, w pok. nr 29, nr tel.: 41 36 55 141, kom.: 604 680 760.

Zapraszamy!

 

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 13
Realizacja nbStudio