Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Fotorelacja z imprezy SZTUKA INTEGRACJI - ŚWIĘTOKRZYSKIE DNI KULTURY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2014/09/15

11 września 2014 r. zespół Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach, przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, zorganizował w Sielpi imprezę plenerową dla osób niepełnosprawnych. Impreza odbyła się pod hasłem "Sztuka Integracji – Świętokrzyskie Dni Kultury Osób Niepełnosprawnych". Uczestniczyło w niej ponad 100 osób – podopiecznych kieleckich placówek i WDK.

Na terenie Ośrodka Sporu i Rekreacji w Sielpi, przy ognisku, zostały zaprezentowane programy artystyczne przygotowane przez młodzież oraz prace plastyczne o tematyce przyrodniczej. Zorganizowano również zajęcia rekreacyjne, m.in. rozgrywki w bule, i zabawę przy muzyce.

Pomimo pochmurnego nieba, nasi podopieczni bawili się doskonale – pełni zaangażowania, radości i uśmiechu.

Źródło: Krystyna Krzemińska

Fot.: Ryszard Stępień (Więcej zdjęć z imprezy)

Sztuka Integracji 2014-2Sztuka Integracji 2014-4Sztuka Integracji 2014-1Sztuka Integracji 2014-5Sztuka Integracji 2014-3

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 159
Realizacja nbStudio