Strona głównaAktualnościArchiwum aktualności

Autorska Szkoła Musicalowa

2014/09/04

 Poprzednie sezony Autorska Szkoła Musicalowa zakończyła wystawieniem spektakli dyplomowych - "Taniec wampirów - mroczna legenda" w 2013 roku oraz "Grease - powrót legendy" w 2014 roku. Uczniowie kieleckiej filii ASM mieli również okazję zaprezentować efekty swojej pracy publiczności warszawskiej - w grudniu 2013 na deskach Teatru Muzycznego Roma oraz w maju 2014 w czasie Festiwalu Karuzela Cooltury, a także publiczności krakowskiej w czerwcu 2014 w Teatrze Łaźnia Nowa. Dwie adeptki kieleckiej filii szkoły - Patrycja Woźniak i Inga Gozdur zakończyły sukcesem egzaminy wstępne na Wydział Jazzu i Muzyki Estradowej  Akademii Muzycznej w Gdańsku. Kolejny sukces odnieśli dwaj uczniowie kieleckiej ASM - Karol Czajkowski i Jakub Odelski, którzy zostali zaangażowani do obsady rock opery "Szambalia". Polska premiera odbyła się w czerwcu 2014 roku w Warszawie, a europejska - w lipcu 2014 roku podczas International Youth Arts Festival w londyńskim teatrze Rose Theatre.

Od września kielecka filia ASM będzie kontynuować zajęcia w dwóch grupach - początkującej i zaawansowanej. 7 września odbędą się bezpłatne ZAJĘCIA OTWARTE kieleckiej filii ASM, w których udział może wziąć każdy, kto wypełni zgłoszenie www.chcebycwasm.pl. Informacje: 503 358 296 (filia Kielce). Zajęcia ASM odbywają się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

grease

 

inicjatyw_lokalnych.png

Strona WDK jest stale aktualizowana dzięki otrzymanej dotacji na zakup sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

norway grants

eea grands

mkidn_logo

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach realizuje projekt dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie
ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego
oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Odwiedziny: 50
Realizacja nbStudio